pondělí 20. srpna 2012

Spalovna (1/5) - polaroidy

Tohle focení jsme měli s Murhaayou domluvený už několik týdnů, vždycky na čtvrtek a vždycky ten den lilo jak z konve, nebo bylo úplně nechutně. Až se jednoho dne zadařilo - sice bylo monstrózní vedro - já jsem to ale vyřešila rafinovaným velmi lehkým oblečkem.
Nyní budete svědky mého nejvíc odvážného fotošůtu ever !
Byla to dost velká taškařice, protože místo určení byl "nějakej betonovej plácek viditelnej na google earth" a tak jsme nasedli do auta, zaparkovali na parkovišti Fashion Arény, vyvalili se ven s horou tašek, foťáků a já ve 30°C ve steelkách a vojenským potrhaným outfitu, mezi normální lid nakupující Guess z outletu. Pěšky jsme potom velice offroad došli skrz bodláky a různé jiné luční květiny až na tenhle super plácek, vybalili aparatůru a už to frčelo.
Hlavním bodem celého focení měly být polaroidy a pak všelijaké lomo foťáčky. Rozhodla jsem se začít polaroidem, protože se mi hrozně líbí jak z toho hned lezou ty fotky =)

Takže Spalovna - část 01 - polaroid


a naše společné foto s Honzou, který jsem scannovala já a hrozně umělecky jsem tam nechala celej ten papírek
-------------------------------------------

We were planning this photo shoot with my friend and amazing photographer Murhaaya for quite a few weeks. Everytime we set up time and day it was rainy or completely awful weather. But one day...when was really hot...we finally met, I got dressed up (very lightly - you´ll now witness my most "naked" photos ever!), we jumped into car and went looking for a place we agreed on and which we saw only on Google earth =D. We parked car in Shopping Arena, which is outlet centre full of ordinary people buying Guess from sales. We walked out with lots of bags, cameras and me dressed in Steel boots in the middle of summer and military-postapocalyptic something.
After we went through the wilderness, we finally got to our destination and the photo shoot began...

I decided to start this serie with polaroid photos, because I just love how photos are comming right from the camera. And polaroid was one of the main reason why we made this photo shoot.

The last photo with my boyfriend was scanned by me and I left there "very artistic" frame with those pictograms how to use it.
4 komentáře: