středa 1. srpna 2012

Cult party inspired skirt

Po sto letech jsem si zase něco ušila a není to lolita sukně yay =)
Vysoce inspirovaná cult party/dolly/mori jsem vtrhla do obchodu s látkami, kde zrovna byly slevy a kousky, kterými bych normálně opovrhovala se staly neskutečně lákavými - odešla jsem asi z deseti metry různých látek a utratila jenom asi tři stovky =D
A tak jsem získala materiál na realizaci nějaký "tý dlouhý neforemný sukně", kterou tak často vídám na street snapech. Nakoupila jsem ještě asi deset metrů bílý krajky a už jsem dva dny nedělala nic jinýho,než šila.
Abych neutrácela moc málo, ve Stoklasovi jsem si koupila ještě metr střapců na závěsy a sponu na pásek. Z nich vznikl velice zajímavý pásek a hodící se naušnice. (akorát už jsem z pásku dva střapce ztratila, kvůli kabelce -_-)

Takhle pěkně jsem se oblíkla pár týdnů zpátky, když jsme se rozhodli s Honzou vyrazit na "disturbing" výstavu Tváře do Rudolfina. Samozřejmě ty hovada měli zase zavřeno a na webu o tom nic nenapsali, takže jsme realizovali náhradní plán a tím byla výstava LONDON TWELVE v galerii U kamenného zvonu na Staroměstském náměstí. Výstava je super, já osobně se v moderním úmění neskutečně vyžívám a zbožňuju ho, takže za mě nadšení veliké. Na výstavě nikdo nebyl, takže žádný chrchlající a brblající idioti a břečící parchanti...krása ! Doporučuji, není to na dlouho ale maj tam totem z kuřecích kostí !!! (ten jsem si nevyfotila, protože tam zrovna hlídala paní, ale dole v článku čekejte ňáký moje supertajný fota) Na Tvářích jsme nakonec byli až o týden později, ale to až zase v jiným postu...

"...a teď udělej takovou tu pózu jako Florence !"
(" ...and now act like Florence !")

...fail
A na závěr tři věci, který se mi velmi líbily


--------------------------------------------------

What a picture heavy post ! But it´s not about me, it´s about my new cult party-inspired long skirt which I made a couple of weeks ago =)

With all the inspiration I went to my favourite fabric store and yay there were sales ! I ended up buying like 10 metres of fabrics for very good price. Then I bought almost the same amount of white lace, some tassels and the work begun !
Now I have this "long weird skirt" which I saw so many times in street snaps, belt with tassels and matching earrings.

I dressed up like this for the visiting of art gallery. We were planning to see "disturbing" exhibition Faces in Prague Rudolfinum, but it was closed and those idiots didn´t write anything about that on their website. So we went to another art gallery at Old town square to see the exhibition of british contemporary art called LONDON TWELVE
It was really good, I love contemporary art, so I was very excited.
There was a totem made of chicken bones *_* but I couldn´t take photo of it because of the guarding lady here, but in the next floor I took some, so you can imagine how the exhibition looked like.
The first painting (I got the picture from google) was probably the most beautiful thing I saw there, wonderful work and amazing colours ♥21 komentářů:

 1. Překrásná! Ty záclonovitý střapce jsou geniální nápad! Vždycky sem si přála takové suknistvo vlastnit, ale já bych neměla ani na metr látky ve slevě :D
  Ta výstava vypadá vela zajímavě! Mam to v domě u kamennýho zvonu hrozně ráda, ale ty báby co tam hlídaj, těm bych dala vždycky takovou ránu, člověk se nemůže ani podívat na mobil, kolikže je to vlastně už hodin... O_o Ale student umělecký školy to tam má skoro za darmo, což je super :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Moc děkuju =)

   Ach jo, proč nejsem student umělecký školy >_<

   Vymazat
 2. You have such interesting combos :) Definitely following you ( I may do some illustration pieces on you, I'll let you know if I do.)

  anni-dot-elle.blogspot.com

  OdpovědětVymazat
 3. Tohle nevypadá jako Taurwen! Já bych vás snad ani nepoznala! O_o
  Samozřejmě sluši, sluši, jen trochu nezvyk.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemůžu pořád vypadat jako Taurwen, přeci =D ! Změna je moje druhé jméno *_*
   Děkuju ♥

   Vymazat
 4. Outfit parádní (já bych měla začít používat nějaká jiná slova, tohle už je tak ohraný! *facepalm*)! Tak mě tak napadlo... jak ses vlastně naučila šít? :D

  Hlídání trosek mě dorazilo. To je dokonalost!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To je v pohodě, já taky každýmu komentuju "Perfect this" "Perfect that" >_< takže úplně chápu =D

   Naučila jsem se šít jakože...hele já tady o tom mám někde post =D
   http://kaninchenherz.blogspot.cz/2011/07/tam-kde-to-vsechno-vznika.html už je to teda dost zastaralý, ale tak tématické to je =) musim napsat něco novýho, mám teď takový pěkný šicí koutek

   A naučila mě šít máma a tak různě jsem zkoušela a pořád zkoušim, vlastně toho moc neumim, jenom jednoduchý střihy šít na sto způsobů, aby vypadaly zajímavě =)

   No já jsem si myslela, že si ten obraz snad ukradnu, dlouho jsem neviděla něco tak náhernýho - určitě doporučuju jít okouknout naživo !

   Vymazat
  2. Ach tak. To se ti to šije, když máš takový rodiče:D Co já se svojí soudkyní a učitelem autoškoly s vystudovanou pěvěckou konzervatoří a optikou? :D Všechny moje šicí pokusy zatím dopadly celkem... no. Psst.

   Yay, to bych mohla zajít!^^ :)

   Vymazat
 5. Miluju tvůj outfit! *_* Ten pásek je dokonalý. Jo a máš perfektní make-up, takovej ... magickej :)
  Tenhle styl ti ohromně sluší!

  OdpovědětVymazat
 6. bože ty jsi dokonalá ♥♥♥

  OdpovědětVymazat
 7. Po prostudování fotek cult party kei usuzuji, že tohle je cult party jak vyšitý :D. Pásek je parádní, hezky to celé korunuje :).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za schválení =D ! jsem ráda, že se pásek tak hrozně moc líbí, to jsem ani nečekala že má tolik lidí taky v oblibě střapce ze závěsu =)

   Vymazat
 8. Wow!!! I love your outfit! Very creative and cute! ♥

  OdpovědětVymazat
 9. Už si připadám fakt trapně jak se k tomu outfitu pořád dokola vracím a pořád jsem z něj stejně nadšená :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ha ha =D já jsem nadšená, že ze mě není ita nebo nevkus, takže v pohodě, děkuju ♥

   Vymazat
 10. Tak tohle jeden z nejlepších outfitů co jsem za poslední dobu viděla, no.. jednim slovem DOKONALOST ♥

  OdpovědětVymazat
 11. Hele, nádhera. Tomuhle stylu zrovna taky fandím. Wel

  OdpovědětVymazat