středa 18. dubna 2012

Prague Endless night

Já se moc namalovat neumím, to přiznávám. Nicméně na upíří večírek Endless night (pořádaný Fatherem Sebastianem, mužem co vyrábí upíří zuby) jsem se velmi, velmi snažila a tak jsem si říkala, že bych to mohla postnout na blog.
(očekávala jsem od tohoto eventu totiž opravdu hoch upíří společnost a zábavu)Koupila jsem si super tekutý linky od S.HE (ty nejlevnější pro socky, no =D) a jde s nima úžasně malovat obočí a vůbec se nemažou *_* taky jsem si ve slevách v Claires zakoupila nalepovací kamínky, protože se mi to tuze líbí a jsou perfektně přilnavý, neupadli za celý večer.

Bohužel fotku outfitu nemám =/
Měla jsem svůj nový korzet a sukni od Draculaclothing, ale když jsme odcházeli byla už tma a jak je to celý černý, tak by nebylo nic vidět.

Jinak co se týká party/salonu/setkání "upírů" nebo co to bylo...


Zábava dost silně vázla.
Party měla být v klubu Kostel, což je super místo na upíří party, protože je to barokní odsvěcený kostel, DJ pult místo kazatelny, lavice, sloupy, svatý sochy, kamenný schody...
...jo tak jsem si to představovala.
Bohužel v těchto nádherných prostorech se v sobotu večer koná disko party s Davidem Guettou a jinými zrůdnostmi a temné setkání kam jsme šli my bylo až ve 4. patře v umělém salónku s rádoby ladícími sloupy, které ovšem dobově vůbec nezapadali a navíc byli z polystyrenu, zdobené apartně nařasenými renesančními látkami a všechno pěkně zazděný obkladem ze světlé imitace dřeva, která mi nejvíc ze všeho připomínala umakart v paneláku, nebo jídelnu na škole v přírodě.
Na party dorazili úžasní lidé, pardon "upíři", to se musí nechat. S kostýmem si každý vyhrál, taky aby ne když byl povinný dresscode.
No jenže to bylo tak všechno.
Upíří výzdoba (aspoň svíčky) žádná.
DJ oldschool mužík nacpaný v upnutém triku hrál takový pecky, že parket byl permanentně poloprázdný.
Vypadalo to jako by si tam zapnul svůj iPhone a prostě pustil náhodný přehrávání, protože to bylo prostě neskutečný zlo.
Všichni byli tancechtiví, ovšem když po Mansonovi pustil remix Fatboy slima...wah jdu si sednout tohle nedávám
Začátek party byl ohlášen někdy na 20:00, Father Sebastian ovšem oficiálně zahájil až o půlnoci...což bylo hrozně zábavný tam ty 4 hodiny jentak sedět a čumět.
No a teď to nejhorší - CENA
vstup 350,-
víno 70,-
voda 50,-

Co všechno jsem si za to mohla koupit...

No a kdyby někoho zajímalo více fotek (který jsou super, takže určitě kouknout)


-------------------------------------------------

I admit that I´m not very skillfull when it comes to make-up. But on the occasion called Endless night I tried so hard that I want to show you =)
Endless night was a "vampire" party, gathering, salon, whatever it was, arranged by Father Sebastian - guy who is making vampire fangs.
-Now please look at those gifs above-
This is how I felt there.
Boring, lack of atmosphere, expensive tickets and drinks, annoying music, BOREDOM
Only one bright thing were costumes.
All "vampires" looked really good.

If you want to see them here is facebook gallery7 komentářů:

 1. vazne krasny makeup,aj ja si asi kupim nejake nalepovacie kamienky :D a od takejto party by som cakala viac :( :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ten makup je totálně boží. Moc se Ti povedl! Je vidět, jak sis s tím detailně vyhrála.

  Na fotky z akce jsem se dívala, a lidi na nich vypadají skvěle, tak jsem si i myslela, že to musela být super akce... ale když čtu, jak to tam doopravdy bylo... je to vážně zklamání. Nechápu, proč je takový problém, když někdo pořádá takovouto tématickou akci, zařídit aspoň i vhodnou hudbu? Aspoň nějaký základní program? Za ty prachy :/

  OdpovědětVymazat
 3. Ty že se neumíš namalovat? To je nesmysl. Vždycky co jsem viděla jsem obdivovala.
  Ale teda taková akce a takto to nechali? To je opravdová škoda teda.

  OdpovědětVymazat
 4. Ten make-up je naprosto úžasný. O.O Mám ten pocit, že tohle svedu možná tak za 20 let tréninku a ještě s mnoha viditelnými nedostatky. XD

  OdpovědětVymazat
 5. Ak sa ty nevieš maľovať tak čo potom ja? :D

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrá slyším tu ironii. Prý že se neumíš malovat. Kde si na to přišla? Moc se ti to povedlo ostatně jako vždy. Ty linky budu muset okouknout díky za tip :)

  Škoda, že párty nebyla lepší, ale aspoň se bylo na co dívat, protože upíři jsou povedení.

  OdpovědětVymazat
 7. Přímo úžasný makeup, vážně. Netuším, kde jsi přišla na to, že se neumíš malovat. Tohle je dokonalé, asi se podle toho budu učit. :D

  Album na FB je dokonalé, krásní upíři, o to větší škoda, že samotná akce nestála za nic. :/

  OdpovědětVymazat